Queen Tribute - ZMIANA TERMINU KONCERTU

Czwartek, 25. październik 2018, 19:00
Sala Koncertowa PFB

WYDARZENIA IMPRESARYJNE

Uwaga! Koncert został przeniesiony na inny termin: 06.02.2018 r. Godzina zostaje bez zmian. Bilety zachowują ważność.

The show must go on - Queen Tribute powraca do Trójmiasta!

Występują:

Kuba Molęda
Sebastian Machalski
Jakub Wocial
Jan Stokłosa
Michał Sitarski
Michał Polubiec
Paweł Grudniak
Adam Kram

Światło
Tomasz Filipiak

Dźwięk
Tomasz Budkiewicz

Po raz drugi mury Filharmonii Bałtyckiej wypełnią Nieśmiertelne przeboje grupy QUEEN w wykonaniu gwiazd granej już trzeci sezon "Rapsodii z Demonem" z warszawskiego Teatru Rampa. One Vision, Who wants to live forever, Don't stop me now, Another one bites the dust, I want it all czy We will rock you - to zaledwie początek długiej listy niezapomnianych utworów, które usłyszycie podczas trasy koncertowej. Występują Kuba Molęda, Sebastian Machalski i Jakub Wocial w towarzystwie czołowych polskich muzyków – Michała Sitarskiego, Pawła Grudniaka, Michała Polubca, Adama Krama i Jana Stokłosy (kierownictwo muzyczne).

Musical „Rapsodia z Demonem” to największy przebój Teatru Rampa w ostatnich latach. Ponadczasowe, genialne utwory Freddiego Mercury’ego w mistrzowskich aranżacjach Jana Stokłosy zabrzmiały na tej scenie już ponad 80 razy. Teraz chcemy, by usłyszeli je wielbiciele Queen w całej Polsce. Fani "Rapsodii...” nie wyjdą z koncertu zawiedzeni - usłyszycie niewykorzystane w spektaklu hity i zupełnie nowe, stworzone specjalnie do tego koncertu aranżacje. Światowy poziom i mnóstwo emocji - to gwarantuje marka Broadway w Polsce.

quenn tribute