„Przybora na 102” Magda Umer i Mumio

Sala Koncertowa PFB

WYDARZENIA IMPRESARYJNE

kup bilet 24

Podczas spektaklu "Przybora na 102" na scenie spotykają się trzy artystyczne temperamenty - Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Jest więc dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, a całość jest wspaniale wzbogacona przez oryginalne muzyczne trio. Teksty Mistrza Jeremiego przeplatane są szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Wszystko pięknie i z dużym dźwiękiem powiedziane i zaśpiewane. Teatralno-muzyczna konwencja jest strzałem w dziesiątkę!
Pomimo dużej dynamiki i różnorodności, jest w spektaklu wewnętrzna harmonia i porządek, jakaś lekkość i radość. Może dlatego, że wzajemna sympatia artystów ma miejsce również poza sceną.
Zapraszamy serdecznie! Tego nie wolno przegapić!!

Obsada:
Magda Umer
Kino-teatr Mumio w składzie:
Jadwiga Basińska
Darek Basiński