Nagroda Menedżer Kultury 2021

Dyrektor Roman Perucki Menedżerem Kultury 2021

Prof. Roman Perucki został wybrany Menedżerem Kultury 2021 w konkursie "Dziennika Bałtyckiego"! 30 czerwca w Progres Event & Cenference w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród "Dziennika Bałtyckiego - Menedżer Pomorza 2021. Laureatów wybrała kapituła ekspertów, powołanych przez redakcję "Dziennika", w składzie: Artur Kiełbasiński, Dorota Sobieniecka, Barbara Stanuch, Borys Malinowski, Błażej Konkol, Anna Janowicz, Anna Czarnecka, Konrad Mielnik, Ireneusz Szweda, Tomasz Niski, Joanna Gwiazda-Kozłowska, Jacek Klein, Rafał Rusiecki.

Oprócz Dyrektora Polskiej Filharmonii Bałtyckiej nagrody odebrali: Przemysław Sztandera, prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Menedżer Pomorza), Marzena Mrozek, prezes zarządu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie (Menedżer Zdrowia), Magdalena Sekuła, prezes zarządu Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO Areny (Menedżer Sportu) i Jolanta Szydłowska, przewodnicząca i inicjatorka Pomorskiego Zespołu ds. Kobiet, prezeska Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów (Menedżer CSR).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!