logotype

AGENCY CONCERTS

See by year See by month See by week See Today Search Jump to month

ZESPÓŁ ŚLĄSK - KONCERT GALOWY


Saturday, 11/03/2017, 17:00
Sala Koncertowa
 Tickets price  100-120zł
BUY TICKET 
 AGENCY CONCERTS

 

slask plakat

 Zespół „ŚLĄSK” w GDAŃSKU !
Już 11 marca ten wybitny zespół pod dyrekcją Pana Zbigniewa Cierniaka odwiedzi Gdańsk.


Koncert galowy odbędzie się w Sali Filharmonii Bałtyckiej. Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” to niezaprzeczalnie ambasador Polskiej Kultury Narodowej, kultury przez duże „K”. każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, bez względu na miejsce w jakim się odbywa - czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata. W Gdańsku zespół wystąpi w składzie 100 artystów baletu i chóru. Artyści zaprezentują program oparty w dominującej części o polską muzykę, pieśni oraz tańce ludowe, a także o utwory z repertuaru europejskiego.
Przepiękne stroje, w jakich występują artyści Zespołu „ Śląsk” swoją przebogatą kolorystyką i formą perfekcyjnie oddają nastrój wykonywanych utworów. Przeważającą część programu stanowią kompozycje i opracowania muzyczne Stanisława Hadyny i układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej – duetu-twórców potęgi i sławy Zespołu „Śląsk”. W programie nie zabraknie też ponadczasowych utworów, takich jak „Karolinka”, „Ondraszek”, „Hej, te nasze góry” oraz tańców takich jak: „Taniec chustkowy”, „Krakowiak”, „Tańce górali podhalańskich”.
Bardzo rzadko Zespół „Śląsk" prezentuje swoje umiejętności na galowych koncertach na polskich scenach, zatem warto skorzystać z nadarzającej się okazji!
Zapraszamy – FILHARMONIA BAŁTYCKA – 11 MARCA 2017 r, godz. 20.00
Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

slazak sliczny

 

 
 

Back