Organista, kompozytor, wykładowca Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, pedagog Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku. Ukończył z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie organów prof. Romana Peruckiego.

Brał udział w wielu konkursach organowych i kompozytorskich. Jest laureatem I miejsca na VII Międzynarodowym Konkursie Muzyki Organowej im. J. P. Sweelincka (Gdańsk 2009), oraz IV miejsca na konkursie Premio Elvira di Renna w Pontecagnano-Faiano (Włochy 2008). W roku 2010 otrzymał Złoty Laur Młodego Organisty na XXXIII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Giżycku. Wraz ze swym zespołem Concitato zdobył pierwszą nagrodę na VII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Dawnej (Malbork 2009). Brał udział w kursach mistrzowskich-interpretacji muzyki organowej, prowadzonych m. in. przez M. Hoselbecka, P. van Dijka, O. Latry, H. Deustcha, W. Zerera, L. Ghielmi; improwizacji pod kierunkiem P. Pincemailla, T. A. Nowaka oraz w Warsztatach Muzyki Dawnej w Wieliczce (2008).

Współpracuje m. in. z Polską Filharmonią Bałtycką w Gdańsku, Orkiestrą Polskiej Filharmonii Kameralnej, Elbląską Orkiestrą Kameralną, Orkiestrą Kameralną PROGRESS, Chórem Akademii Morskiej w Gdyni, Chórem CANTUS oraz chórem kameralnym Discantus, z którym dokonał nagrania „Mszy Kaszubskiej” Michała Sławeckiego. Brał udział w nagraniu „Sonat kościelnych” Mozarta, prowadzonym przez Maxima Vengerova. W maju bierzącego roku ukaże się jego pierwsza solowa płyta z nagraniem dzieł Liszta i Widora na organach Archikatedry Oliwskiej. Wraz z Pomorskim Stowarzyszeniem Musica Giovane organizuje koncerty organowe w Malborku i w Tczewie. Organista mszy św. radiowych transmitowanych przez radio PLUS z Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku.

W roku 2009 był nominowany do nagrody miasta Gdańska Młodzi Twórcy Kultury, a rok później do nagrody Gryfa Pomorskiego w kategorii „Pomorska Nadzieja Artystyczna”. W roku 2010 nominowano go do nagrody Miasta Gdańska Splendor Gedanensis za udział w wielu wydarzeniach artystycznych na terenie Pomorza. Koncertuje jako solista i kameralista w kraju i za granicą (m. in. Austria, Litwa, Niemcy, Francja).