logotype

 

Jako pierwsza filharmonia w Polsce udostępniliśmy Państwu mobilny serwis informacyjny, przeznaczony do użytku na telefonach komórkowych, wyposażonych w przeglądarkę internetową. Teraz repertuar Filharmonii możecie Państwo przeglądać wszędzie! Dodatkowo, nasz serwis mobilny umożliwia zakup biletów on-line na wybrane koncerty.

Przeglądanie repertuaru

W przeglądarce internetowej w telefonie należy wpisać adres:

m.filharmonia.gda.pl

Zostaniecie Państwo przekierowani do mobilnego serwisu internetowego Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Znajdują się tam podstawowe informacje kontaktowe, telefony do kas biletowych, mapa dojazdowa (z wykorzystaniem serwisu Google) i aktualny repertuar. Do wyboru są 2 sposoby przeglądania repertuaru – wszystkie imprezy po kolei lub kalendarz imprez.

Zakup biletów
Na wybrane koncerty można zakupić bilety on-line. Jeżeli taka opcja jest dostępna, w opisie koncertu wyświetlany będzie klawisz KUP BILET.
Kliknij na klawisz KUP BILET.
Zostaniesz przekierowany na stronę www.bilety24.pl
Na stronie www.bilety24.pl wybierz koncert który Cię interesuje i dokonaj zakupu, kierując się wskazówkami udostępnionymi w tym serwisie.
Płatności można dokonać kartą kredytową lub przy pomocy błyskawicznego przelewu bankowego (opcje te będą widoczne w trakcie realizacji transakcji)
Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zakupu oraz bilet mailem.

Przed wejściem na koncert, okaż w kasie filharmonii:
- wydruk (np. na domowej drukarce) biletu otrzymanego mailem
LUB
- kod kreskowy bezpośrednio na swoim telefonie (skrzynka mailowa podana
w serwisie zakupu biletów musi być skonfigurowana na telefonie).

Preferowane urządzenia mobilne

Ze względu na uwarunkowania techniczne serwisu bilety24.pl (np. wybór miejsca z mapy miejsc na widowni) do korzystania z mobilnego repertuaru i zakupu biletów polecamy nowoczesne telefony z dużymi ekranami i interfejsem dotykowym, tzw. smartfony.

Aktualizacje serwisu

Aby otrzymywać bieżące informacje na temat rozwoju modyfikacji naszego serwisu, polecamy subskrypcję naszego newslettera FORTISSIMO.