logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

ALOSZA AWDIEJEW I JEGO GITARZYŚCI


Niedziela, 02/03/2014, 18:00
Sala Koncertowa na Ołowiance
 

Bilety w cenie  65-95zł

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Alosza Awdiejew, to ewenement wykonawczy łączący dwie kultury i dwie dusze, rosyjską i polską, przewijający się w jego wizerunku artystycznym. Jest znakomitym interpretatorem, śpiewanych w oryginale ballad i romansów rosyjskich z akompaniamentem gitary klasycznej, której jest wirtuozem.
Piewca i odtwórca humoru żydowskiego, folkloru odesskiego. Patrząc oczyma cudzoziemca opisuje satyrycznie polską rzeczywistość. W recitalach prezentuje stare romanse, piosenki żydowskie, songi Włodzimierza Wysockiego oraz piosenki "półświatka" rosyjskiego. Wszystko to okraszone znakomitymi anegdotami.
Niezwykła żywiołowość, znakomity kontakt z publicznością, nieokiełznany temperament, tryskający humor – to cechy Aloszy Awdiejewa na estradzie. Ma wielką charyzmę sceniczną, urzeka prawdziwością i bezpretensjonalnością wykonania i bawi
wspaniałym poczuciem humoru.
W jego recitalach kabaretowych, gdzie śpiewa i mówi (gawędzi), dialogując z publicznością – towarzyszą mu dwaj znakomici gitarzyści: Kazimierz Adamczyk – gitara basowa, Marek Piątek – gitara basowa.

 

 
 
 
 

Wróć