logotype

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

KONCERT CHARYTATYWNY JUSTYNY STECZKOWSKIEJ "MAGIA TRWA"


Czwartek, 06/11/2014, 20:00
Sala Koncertowa na Ołowiance
 

Bilety w cenie  

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Justyna Steczkowska zaśpiewa dla Fundacji Hospicyjnej
6 listopada o godz. 20:00, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się niezwykły, charytatywny koncert Justyny Steczkowskiej.
Szamanka polskiej sceny od 20 lat czaruje polską publiczność swoim głosem, wszechstronnością i wdziękiem. Trasa "Magia trwa" to przekrój twórczości Artystki, niezwykła uczta zarówno dla ucha jak i oka. Nowe aranżacje utworów, hipnotyzujące wizualizacje, ogromna porcja wzruszeń i przede wszystkim dużo dobrej zabawy. Usłyszą Państwo utwory z jej pierwszych płyt, wpisane na stałe w historię polskiej muzyki rozrywkowej, a także po raz pierwszy piosenki z jej najnowszej płyty, której premiera już jesienią tego roku!
Część dochodu z koncertu zostanie przekazana na Fundusz Dzieci Osieroconych prowadzony przez Fundację Hospicyjną. Jego celem jest pozyskiwanie środków dla dzieci, które straciły bliskich pod opieką hospicjów. Wsparcie obejmuje wyrównanie szans edukacyjnych, zapewnienie wakacyjnego wypoczynku, wyposażenie dzieci w wyprawki szkolne oraz wsparcie psychologiczne. Do tej pory z pomocy Funduszu skorzystało ponad 6 000 dzieci.
Podczas koncertu, we foyer filharmonii odbędzie się zabawa fantowa. Zachęcamy do hojności i wspierania dzieci osieroconych! Więcej informacji o działaniach Fundacji Hospicyjnej i Funduszu Dzieci Osieroconych można znaleźć na stronie www.fundacjahospicyjna.pl.

Bilety w cenie 55-120 zł do nabycia na stronie www.ebilet.pl.

justyna steczkowska

 
 
 
 

Wróć