ROCK-HITY SYMFONICZNIE

Sala Koncertowa na Ołowiance

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

ROCK-HITY

W wykonaniu kameralnej grupy symfonicznej orkiestry résonance

W programie koncertu:
- Beatles
- Queen
- Nirvana
- Doors
- Scorpions
- Pink Floyd
- AC/DC
- Deep Purple
- Black Sabbath
- Guns N' Roses
- Red Hot Chili Peppers
- Bon Jovi
- Kiss
- Eagles
- Europe
- Led Zeppelin
- Rolling Stones
Grupa résonance, chociaż formalnie i jest kameralną częścią symfonicznej orkiestry, a także często zaliczana do szeregu współczesnych grup rockowych, w istocie, nie jest ani tamta, ani inna.
Repertuar grupy - to nie prosto rock-muzyka. To utwory, które już dawno weszły do złotego funduszu ludzkości, muzyka, kreowana przez najutalentowanych ludzi planety.
Ten program koncertu proponuje nowy pogląd na samą treść piosenki. Odrzuciwszy szablony, słuchacz przenika do samego serca utworu - akurat to, że kompozytor najpierw do jej wkładał.
I blask genialnej rock-muzyki staje się jeszcze bardzej otwartym, a fachowe podejście muzyków, bogactwo skrzypiec, szlachetność altów, urok wiolonczel, potęga kontrabasu i rock and roll wolność bębnów czynią jego nasyconym i barwnym, jeszcze i dzięki specjalnym aranżowaniom.
Muzycy grupy résonance - to wykładowcy konserwatorium, muzycy filharmonii, operowego teatru, organowej i kameralnej muzyki z różnych miast Ukrainy.

Koncert dla prawdziwych zwolenników rocku!