logotype

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

QUEEN SYMFONICZNIE


Niedziela, 14/12/2014, 19:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  89-109zł

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Szanowni Państwo,
dziękujemy za zainteresowanie koncertem Queen Symfonicznie. Wszystkie bilety zostały wyprzedane.
Następny koncert Queen Symfonicznie odbędzie się 13 grudnia 2015. Bilety w sprzedaży od 1 stycznia.
Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy koncertu

 

14 grudnia 2014 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE wreszcie dotrze do Trójmiasta! Koncert odbędzie się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, przy ul.Ołowianka 1 – początek o godzinie 19:00.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad 2 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in wyjątkową kompozycję „Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe.

https://www.facebook.com/events/1581462798744702/
Bilety w przedsprzedaży w cenie 89, 99 i 109 zł dostępne w sieci Ticketpro/Empik/Media Markt/Saturn, w kasie Filharmonii oraz w serwisie www.bilety24.pl
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1235620-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie-group.html
 
Miniony rok to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – ostatnie 6 koncertów, które odbyły się jesienią 2013 w Białymstoku, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Zielonej Górze i Lublinie były całkowicie wyprzedane. Dotychczas na 30 koncertach pojawiło się blisko 20000 osób.  1 marca 2014 zespół po raz pierwszy wystąpił zagranicą – w Bratysławie, a pod koniec marca w wypełnionej dwukrotnie po brzegi Filharmonii Krakowskiej.
Galerię zdjęć z Krakowa można zobaczyć tutaj:
http://wyspa.fm/news/50235/queen-symfonicznie-krakow-23-03-2014
 
„Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie″ w wykonaniu Alla Vienna, chóru Vivid Singers i śpiewającego aktora w roli Freddiego Mercury to jedyny w swoim rodzaju projekt z pogranicza gatunków, łączący symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 20-osobowego chóru. Po doskonałym przyjęciu ponad tysięcznej publiczności na premierze tego widowiska w łódzkim klubie Wytwórnia, który odbył się 30 listopada 2011 - muzycy postanowili kontynuować swoją przygodę i w 2012 roku przypomnieć geniusz Queen słuchaczom w innych częściach kraju. W pierwszej, klasycznej, części koncertu zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu - od pierwszych płyt z lat siedemdziesiątych aż po utwór „Let Me Live″ z płyty wydanej w 1995 roku. Będą to premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasistę Filharmonii Łódzkiej. Wszystko to w towarzystwie nastrojowego światła i klasycznego nagłośnienia. Druga część koncertu będzie istnym show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła... A na deser, po "Bohemian Rhapsody" (będzie to unikalnie na całym świecie wykonanie - cała rapsodia na żywo. Nawet podczas koncertów Queen część operowa odtwarzana była z taśmy), na scenie pojawi się sam... Freddie Mercury (w tej roli Mariusz Ostrowski, aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi) i wykona utwory „We Will Rock You″, „We Are The Champions″ oraz „I Want To Break Free”.
 
Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronach:
www.facebook.com/Queen-Symfonicznie  
www.queen.allavienna.pl

 

13 grudnia 2015 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie Trójmieście! Bilety na ostatni koncert w 2014 roku wyprzedały się miesiąc przed terminem. W 2015 roku muzycy wystąpią również w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, przy ul.Ołowianka 1 – początek o godzinie 19:00.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad 2 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in "Bicycle Race" oraz wyjątkową kompozycję "Barcelona", którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

plakat queen symfonicznie

 
 
 
 

Wróć