logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

"JEZIORO ŁABĘDZIE" - RUSSIAN GRAND BALLET


Poniedziałek, 16/01/2017, 19:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  110-130zł

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Szanowni Państwo, informujemy, że spektakl z winy organizatora został ostatecznie odwołany.

 

SwanLake

 

Klasyczna historia "Jeziora łabędziego" nabiera nowego życia, gdy jest wykonywana przez Russian Grand Ballet. Istnieje dobry powód, dla którego "Jezioro łabędzie" jest nazywane „baletem wszystkich baletów”. Połączenie czystego romantyzmu, opowieść o miłości i oszustwie oraz muzyka słynnego baletu Czajkowskiego, wszystko to nadal dociera do nowych pokoleń widzów.
Szansa doświadczenia niesamowitego rezultatu pracy twórczej Piotra Czajkowskiego i zapierającej dech w piersiach choreografii Mariusa Petipy w wykonaniu rosyjskiego zespołu dostarcza niezapomnianego widowiska.
Odkąd został oficjalnie utworzony i zaczął objeżdżać świat, Russian Grand Ballet zyskał reputację dzięki niezwykle utalentowanej obsadzie i wszechstronności. Zespół wykonuje zarówno krótkie balety typu „divertissement”, jak również pełnej długości tradycyjne balety.
Rosyjski balet ma charakter i własną bogatą tradycję. Baletmistrzem Wielkiego Rosyjskiego Baletu jest Vladimir Troshchenko, który jest Honorowym Artystą Rosji. Poświęcił całe swoje życie ponadczasowym i pięknie zachowanym tradycjom rosyjskiego baletu. Aby obejrzeć Wielki Rosyjski Balet w całej jego okazałości pamiętaj o kupieniu pary biletów na Wielki Rosyjski Balet, gdy będzie miał spektakl w twoim mieście!

 
 
 
 

Wróć