KULT AKUSTIK

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Kult Akustik www

KULT AKUSTIK – TRASA 2017

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę, podczas której usłyszymy największe przeboje KULT w wersjach bez prądu.

Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, Blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!
Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka „Zegarmistrz Światła” oraz premierowy utwór „Szantowy”.
Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu!
Bilety w cenie od 90 do 130 zł do nabycia:
www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach ww. dystrybutorów.