GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWO

Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

gwiezdnewojny b1 gdansk

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Filharmonii Bałtyckiej - 1 kwietnia 2017!
"Gwiezdne Wojny Koncertowo" to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł.

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie.
1 kwietnia 2017 (sobota)
Gdańsk
Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1
Wejście od 18:30
Początek koncertu o 19:00
Bilety w cenie 100, 125, 150 zł dostępne w kasie oraz sieciach Ticketpro, Bilety24.pl:
oraz Empik/Media Markt/Saturn.

Koncert otworzy najsłynniejszy "Star Wars Main Title". Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy". Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The
Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance"
Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George'a Lucasa.
Premierowy spektakl w Częstochowie zgromadził komplet publiczności na długo przed terminem. Relację i zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć tutaj:

gw11

gw18