"POZNAJ ŚWIAT ZE SKAT" - WYSTAWA FOTOGRAFII PODRÓŻNICZEJ

Do Piątek, 30/06/2017 - 19:00
Foyer główne

PFB__plakat_promocyjny__Poznaj_Świat_ze_SKAT__wystawa.jpg

Wystawa fotografii podróżniczej „Poznaj Świat ze SKAT!” to efekt organizowanego od 2014 roku przez portal PromySkat konkursu fotograficznego. Zgłoszenia konkursowe obejmują wyłącznie fotografie związane z podróżami. Zdjęcia nadesłane przez naszych laureatów i uczestników przedstawiają esencję podróżowania: przyjemność, pasję odkrywania czy emocje związane z podróżami i wakacjami. Ukazują ciekawe miejsca na całym świecie - niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób od dalekiej Birmy, Sri Lanki a skończywszy na tatrzańskich czy kaszubskich pejzażach. Podczas wystawy można zobaczyć także najciekawsze fotografie Gdańska, które wyłoniliśmy podczas ostatniej X edycji konkursu fotograficznego „Poznaj świat ze SKAT!”pt. „Pokaż piękno Gdańska!”.

PoznajŚwiatZeSKAT_4edycja_2nagroda_MonikaSmagieł.jpg

Konkurs „Poznaj Świat ze SKAT!” dedykowany jest miłośnikom podróży, w szczególności pasjonatom morskich wypraw. Nagrodą główną każdej z edycji jest rejs promem dla 2 osób pomiędzy wybranymi portami europejskimi. Dotychczas przy projekcie „Poznaj Świat ze SKAT!” wspierali nas: Polferries Polska Żegluga Bałtycka SA, Unity Line, TT-Line oraz Stena Line.

PoznajŚwiatZeSKAT_8edycja_1nagroda_Pawełcyrulik.jpg

Mamy nadzieję, na rozbudzenie w widzach pasji do podróżowania – odkrycia piękna najbliższego otoczenia czy zachęcenia do dalszych wypraw.

PoznajŚwiatZeSKAT_9edycja_2nagroda_AnnaWisniewska.jpg

Zapraszamy serdecznie na wystawę wszystkich miłośników podróży i fotografii.

Poznaj Świat ze SKAT!

Więcej informacji:
www.promyskat.pl/inne-uslugi/konkurs-poznaj-swiat-ze-skat/wystawy
www.konkurs-skat.pl
www.facebook.com/promyskat

Wstęp i godziny otwarcia: wystawę można oglądać podczas wydarzeń artystycznych