logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

KONCERT CHARYTATYWNY FUNDACJI VIVADENTAL. GRZEGORZ TURNAU


Sobota, 03/06/2017, 19:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  45–95zł

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Fundacja dla Dzieci Vivadental zaprasza 3 czerwca br. o godzinie 19.00 na wyjątkowy koncert w wykonaniu Grzegorza Turnaua. To rzadka okazja do wysłuchania artysty w jego przekrojowym repertuarze. Wyjątkowe połączenie pięknego słowa z doskonałą muzyką, dowcipu i ciepłego wizerunku scenicznego jest tym, co widzowie cenią od lat. Dodatkowa radość ze zbliżającego się lata i wakacji pozwoli jeszcze pełniej cieszyć się z jego najbardziej znanych utworów oraz piosenek Grechuty czy Kabaretu Starszych Panów.

GrzegorzTurnau-RafalNowakowski_foto.jpg|
Na zdjęciu: Grzegorz Turnau. Fot.: Rafał Nowakowski


Koncert charytatywny „Uśmiech dla dzieci” jest z definicji radosny i pogodny, a jak powiedział Grzegorz Turnau: „Każda okazja do manifestowania czułości i serdeczności jest dobra.”.


W pierwszej części koncertu wystąpi zespól Boogie Boys, kwartet muzyczny wykonujący utwory w stylu boogie woogie, z domieszką czarnego bluesa. Królowie dobrej energii w rytmie porywającej muzyki.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na sfinansowanie diagnostyki i leczenia stomatologicznego dzieci z pomorskich domów dziecka oraz trojga podopiecznych chorujących na oligodoncję – rzadką chorobę genetyczną.
Bliskość Dnia Dziecka i Wasza obecność sprawi, że dzięki koncertowi uśmiech pojawi się również na twarzach podopiecznych Fundacji.

Bilety w cenie: 110/95/75/60/45 zł
do nabycia: kasy Filharmonii, Biuro Podróży BARKOST (Gdynia, ul. Świętojańska 100), salony Empik oraz w Internecie na: bilety24.pl, Ticketpro, kup.bilecik.pl

Zapraszamy - Fundacja dla Dzieci Vivadental.

 
 
 
 

Wróć