logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

40-LECIE ZESPOŁU POD BUDĄ


Sobota, 18/11/2017, 19:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  85-135 złzł

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Andrzej Sikorowski – śpiew, gitara, mandolina, prowadzenie koncertu
Anna Treter - śpiew, instrumenty klawiszowe
Marek Tomczyk - gitary
Andrzej Żurek - gitara basowa

gościnnie:
Adam Niedzielin - instrumenty klawiszowe
Wojciech Fedkowicz –perkusja

POD BUDĄ
Zespół wyłonił się w 1977 roku z krakowskiego kabaretu studenckiego o tej samej nazwie. Do dzisiaj dał kilka tysięcy koncertów w kraju i zagranicą (USA, Kanada, Australia, ZSRR), nagrał wiele płyt (złote i platynowe), znanych przynajmniej dwóm pokoleniom Polaków. Teksty i muzyka Andrzeja Sikorowskiego, także kompozycje Jana Hnatowicza tworzą niepowtarzalny i rozpoznawalny od pierwszego dźwięku charakter tej formacji.

pod buda

 

Zmiany w ruchu:

18 listopada wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu w ciągu ulicy Oławianka na czas realizacji zdjęć do filmu "Miłość jest wszystkim". W tym dniu od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ulica Ołowianka od ronda przy Szafarni.

Ruch pieszy odbywać się będzie normalnie.

Objazd na wyspę Ołowianka, w tym m.in. do Filharmonii Bałtyckiej, prowadzić będzie ulicami Angielska Grobla, Na Stępce i przez dawny most kolejowy. Wyjazd z wyspy również będzie możliwy jedynie przez most kolejowy i ul. Na Stępce. O wyznaczonych objazdach informować będą stosowne znaki. Wszystkie osoby udające się w tym dniu na koncerty w Filharmonii Bałtyckiej prosimy o pozostawienie aut na parkingach w obrębie Długich Ogrodów, Szafarni i Angielskiej Grobli. Sugerujemy także pozostawienie aut po drugiej stronie Motławy i skorzystanie z kładki pieszej prowadzącej na Ołowiankę.

 

 
 
 
 

Wróć