DREAM OF BROADWAY - KONCERT ODWOŁANY

Czwartek, 07/12/2017, 19:00 - 20:00

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

KONCERT ODWOŁANY

Dream of Broadway to solowy, koncertowy projekt Jakuba Wociala.

Jeden z najzdolniejszych w Polsce artystów teatru muzycznego młodego pokolenia, obdarzony wybitnym talentem wokalista doceniany i chętnie angażowany do pierwszoplanowych ról także za granicą, pragnie zaprosić Państwa do wspólnej podróży ścieżkami, które wiodły go w dotychczasowych latach kariery. Usłyszą Państwo fragmenty spektakli takich, jak „Upiór w Operze”, „Jesus Christ Superstar”, „Miss Saigon, „Rebecca”, „Les Misérables/Nędznicy”, czy kultowy „Taniec Wampirów”, w którym jako debiutant zdobył serca zarówno polskiej, jak i niemieckiej publiczności. Zabrzmią utwory, które przez lata kształtowały artystyczną osobowość i wrażliwość Jakuba, dziś już kierownika sceny muzycznej warszawskiego Teatru Rampa oraz właściciela firmy Broadway w Polsce. Nie zabraknie również zapowiedzi kolejnych muzyczno-teatralnych wyzwań, które przed nim stoją. Artysta wystąpi ze znakomitą rosyjską pianistką Mariną Komissartchik oraz zaproszonymi gośćmi - Pauliną Janczak oraz Maciejem Pawlakiem.

2017.12.07

2017.122.07