logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

I Bal Dziecięcy - Kosmoteka


Sobota, 05/01/2019, 12:00
Sala Koncertowa PFB
 

Bilety w cenie  10-40zł

 Bal dziecięcy

kup bilet 24

Koncert dla rodzin z dziećmi połączony z zabawami karnawałowymi dopasowanymi do tematyki koncertu i wieku dzieci, wspólnymi tańcami do muzyki na żywo, scenkami aktorskimi, wizualizacjami dopasowanymi do tematyki balu.

Szelest balowych sukni, błysk biżuterii, niebanalne akcesoria i dodatki, makijaż odpowiednio dobrany do stylizacji, starannie ułożona fryzura i wielki apetyt na zabawę. Brzmi jak scenariusz dla dorosłych? Tym razem to dzieci wybierają się na koncerty balowe do pięknych wnętrz Filharmonii na Ołowiance.

W samo południe, w wybrane soboty karnawału, w przebraniach i z zapasem dobrego humoru zapraszamy na spotkania z ulubionymi baśniowymi bohaterami. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Obowiązujący strój: mile widziane przebrania karnawałowe, unikamy dodatkowych akcesoriów jak np. miecze, różdżki itp. ze względów bezpieczeństwa

Dla dzieci w wieku od 5-10 lat.

Czas trwania: 60-70 minut.

W programie m.in. tańce Samba, Macarena, muzyka z bajek: Różowa Pantera, Smerfy, Madagaskar; fitness dla dzieci na ludowo, Slavica Kids.

Na dobry początek prawdziwa gratka dla miłośników rakiet, ufoludków i badaczy gwiazd. W kosmiczną podróż zaprosi Was słynny gdański astronom Jan Heweliusz. W towarzystwie żony Elżbiety oraz z pomocą Detektywa Puzona i Panny Samby odkryje uroki nieznanych rytmów tanecznych i zorganizuje niezwykłą międzyplanetarną dyskotekę.

Natalia Walewska – skrzypce
Sławek Iwaniak – altówka
Anna Śmiszek-Wesołowska – wiolonczela
Adam Wiśniewski – puzon
Rafał Lewandowski – fortepian
Aleksandra Kurnyta - perkusja
Justyna Bolek – taniec
Bogdan Smagacki – śpiewający aktor
Agata Wianecka – śpiewająca aktorka

Cena karnetowa za trzy Bale dla Dzieci za karnet ulgowy 24-60 zł, za karnet normalny 45-90 zł.

karnawał dla dzieci 2019

 
 
 
 

Wróć