logotype

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

Koncert familijny. Roztańczony Smok Wawelski


Niedziela, 12/05/2019, 12:00
Sala Koncertowa PFB
 

Bilety w cenie  15-45zł

 Koncert familijny

kup bilet 24

Tytułowy Smok Wawelski wybiera się na wakacje nad polski Bałtyk. Smokom przecież też należy się urlop! Tanecznym krokiem podróżuje przez różne rejony Polski, poznając ich tradycje, zwyczaje, barwne ludowe stroje, a także chłonąc legendarne opowieści. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością i atrakcyjnej formie przekazu promujemy polskie legendy, tańce i dziedzictwo narodowe docierając do wymagającej młodej publiczności. W widowisku wykorzystujemy nowe technologie, multimedia, elementy teatru, muzyki i tańca, dbając o wysoki poziom artystyczny. Współpracujemy z profesjonalnymi aktorami, muzykami, tancerzami i instruktorami tańca Slavica Dance. Slavica Dance to nowa marka na polskim rynku, która w przebojowy sposób połączyła tradycję z nowoczesnością. Fitnessowa forma aktywności fizycznej skierowana jest do wszystkich, niezależnie do wieku, a znane z tańców ludowych kroki zmieniamy w sposób jakiego jeszcze nie było! Po spektaklu zapraszamy wszystkich do udziału w warsztatach tanecznych.

Anna Bona, Natalia Walewska - scenariusz i kierownictwo artystyczne
Bogdan Smagacki, Agata Wianecka - aktorzy
Beniamin Baczewski - aranżacje muzyczne
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” 
Justyna Bolek-Adamek - Slavica Dance Specialist & Master Trainer
Zespół instrumentalny
Patrycja Wojtkowiak-Skóra - adaptacja literacka

Czas trwania: 60-70 minut
Grupa wiekowa: 4-10 lat

Podczas koncertu będzie okazja do wygrania wspaniałych nagród, których sponsorem jest Playmobil Polska Sp. z o.o. Zachęcamy do udziału!

playmobil

Bilet rodzinny 95 zł dostępny w kasach PFB.

Przy zakupie biletów na co najmniej cztery koncerty familijne w kasach PFB obowiązują następujące ceny na pojedynczy koncert: normalny 12-35 zł, ulgowy 8-25 zł.

 

12.05.2019 3

12.05.2019 2

 
 
 
 

Wróć