Koncert karnawałowy Niech żyje bal

Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Zapraszamy na koncert karnawałowy z najpiękniejszymi walcami, polkami i marszami J. Straussa, G. Bizeta, D. Szostakowicza, A. Chaczaturiana i W. Kilara. Na parkiecie mistrzowski pokaz tańca.

W atmosferę karnawałowego balu wprowadzi nas orkiestra Cappella Gedanensis pod dyrekcją Macieja Koczura. W programie koncertu m.in. J. Strauss Marsz Radetzky’ego, Annen-Polka, polka Warszawska, G. Bizeta suita z opery Carmen, A. Chaczaturiana walc z Maskarady, W. Kilar walc z Ziemi obiecanej, polonez z Pana Tadeusza, I. Ivanovici – walc Fale Dunaju.
Na karnawałowym balu nie może zabraknąć pary tanecznej. Na parkiecie wystąpią tancerze klasy mistrzowskiej Ewa Jeziorska i Mateusz Brzeziński.

Bilety w kasie PFB, salonach EMPiK, na www.bilety24.pl, www.kupbilecik.plwww.ebilet.pl

niech żyje bal