logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

Koncert dla Babci i Dziadka


Wtorek, 21/01/2020, 19:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  

 Koncerty nadzwyczajne

Już za tydzień Babcie i Dziadkowie obchodzą swoje święto. Z tej Miasto Gdańsk zaprasza wszystkie gdańskie Babcie i gdańskich Dziadków na specjalny koncert. Gwiazdą będzie Anna Wyszkoni.
Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla babci i dziadka z okazji ich święta to sprezentuj im wejściówkę na wydarzenie muzyczne. Gdańsk już po raz trzynasty organizuje Koncert dla Babci i Dziadka.

W tym roku dla babć i dziadków wystąpi Anna Wyszkoni akustycznie. Piosenkarka wykona utwory ze swojego 20-letniego dorobku artystycznego.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to Jestem tu nowa. Pochodzący z niej utwór Nie chcę cię obchodzić zdobył tytuł Przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: Oszukać los, Mimochodem i Zanim to powiem. Album uzyskał status platynowej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy Pan i Pani (2009) i Życie jest w porządku (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich przeboje: Czy ten pan i pani, Z ciszą pośród czterech ścian, Zapytaj mnie o to, kochany, Biegnij przed siebie, W całość ułożysz mnie, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 Wiem, że jesteś tam.
Najnowszy utwór Ani Księżyc nad Juratą był jednym z przebojów lata 2019.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Wejściówki można odbierać w kasie Filharmonii w dniach:
• sobota, 18 stycznia, w godzinach 11:00 – 17:00
• poniedziałek, 20 stycznia, w godzinach 10:00 – 17:00

Jedna osoba może odebrać dwie wejściówki.
Liczba miejsc ograniczona.

 
 
 
 

Wróć