Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii!

Niedziela, 16/02/2020, 19:00
Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Co roku masz ten sam dylemat? Nie wiesz, gdzie spędzić święto zakochanych? Zastanawiasz się, jak sprawić radość ukochanej osobie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Filharmonia Bałtycka i Tutti Entertainment prezentują wyjątkowe artystyczne wydarzenie – Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii!

Walentynki to czas na niespodzianki, a romantyczny koncert to z pewnością pierwszy krok do udanej randki. Magia muzyki potrafi skruszyć każdy lód, a serce – roztopić! Gdzie będziecie rozumieć się bez słów? Z pewnością w Filharmonii, zapadając się w wygodnym (w sam raz czerwonym!) fotelu i rozkoszując muzyką z bliską Ci osobą. Zaskocz swoją drugą połówkę, zapraszając Ją lub Jego na pełną namiętnych zwrotów akcji muzyczną podróż.

Podczas koncertu zabrzmią najpiękniejsze melodie: od uwielbianych scen miłosnych z filmów, po arie operowe, czardasze, tanga i znane hity z repertuaru takich gwiazd jak Il Divo, Lou Reed, Riccardo Cocciante, Joe Davis, Willie Nelson czy Zbigniew Wodecki.

Partie wokalne wykonają: wybitna polska śpiewaczka, kobieta o niezwykłej scenicznej osobowości i wielkim sercu, Alicja Węgorzewska, a towarzyszyć jej będzie silny, męski głos Mirosława Niewiadomskiego, tenora, który oczarował gdańską publiczność, występując m.in. w popularnym show 10 Tenorów.

Posłuchajcie, co wyniknie ze spotkania tych wybitnych polskich głosów. Czy w historii, jaką Wam opowiedzą, zobaczycie odbicie swojej własnej? Czy też odnajdziecie coś zupełnie nowego?
Jedno jest pewne – niezapomniany muzyczny wieczór w Filharmonii Bałtyckiej napełni Was na długo pozytywną energią! Alicja Węgorzewska i Mirosław Niewiadomski, czyli Ona i On na jednej scenie, w otoczeniu znakomitych muzyków z Orkiestry Amberto pod kierownictwem Natalii Walewskiej.

Alicja Węgorzewska – mezzosopran
Mirosław Niewiadomski – tenor
Natalia Walewska – skrzypce solo/kierownictwo artystyczne
Orkiestra Amberto
Kamil Wicik – konferansjer

Organizator:
Tutti Entertainment
www.facebook.com/wyjatkowekoncerty/

Anna Bona Walentynki 2019

Love Story – День всех влюбленных в Филармонии!

Каждый год Вы задаете себе один и тот же вопрос: "Где отметить День всех влюбленных?" Вы задаетесь вопросом: "Как сделать любимого человека счастливым?" У нас есть для Вас решение!
Балтийская филармония и Tutti Entertainment представляют уникальное событие с участием ярчайших представителей современной оперной сцены: "Love Story – День всех влюбленных в Филармонии!"
День святого Валентина – время сюрпризов, и романтический концерт – это, несомненно, первый шаг к успешному свиданию. Благодаря музыке в сердце тает лёд! Где вы будете понимать друг друга без слов? Несомненно в
филармонии, опускаясь в удобное кресло (как раз красное!) и наслаждаясь музыкой с близким человеком. Хочешь произвести хорошее впечатление на свою вторую половинку? Пригласи Ее или Его на музыкальное путешествие,
полное эмоций и удовольствия.

В этот вечер прозвучат самые красивые сочинения: шлягеры из любимых фильмов, ярчайшие арии, чардаш и танго, самые популярные хиты из репертуара таких звезд, как Il Divo, Lou Reed, Riccardo Cocciante, Joe Davis,
Willie Nelson и Zbigniew Wodecki.

Вокальные партии исполнят: Alicja Węgorzewska – выдающаяся польская оперная певица, яркая личность и человек с большим сердцем. Вместе с ней выступит Mirosław Niewiadomski – известный мужской тенор, сильный мужской голос известный из серии концертов "10 теноров". Возникнет ли химия между этими двумя выдающимися польскими голосами? Послушайте сами!
Пусть позитивные эмоции и доброжелательная атмосфера этого вечера наполнит вас энергией. Дуэт Alicja Węgorzewska i Mirosław Niewiadomski, то есть Она и Он на одной сцене, в сопровождении знаменитого оркестра Amberto под руководством Natalii Walewskiej.

Артисты:
Alicja Węgorzewska – меццо-сопрано