logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

WARSZTATY ODWOŁANE Bajkowo-balonowo! Dzień Dziecka - piosenki z ulubionych bajek


Niedziela, 31/05/2020, 11:30
Sala Biała
 

Bilety w cenie  

 Warsztaty muzyczne

Dzień Dziecka to wyjątkowe i wyczekiwane święto! Dlatego też organizujemy wyjątkowe wydarzenie na zakończenie cyklu warsztatów Rodzinnego muzykowania. Piękna Elza, zwinna Vaiana, Kubuś Puchatek, to tylko niektórzy nasi muzyczni bajkowi goście. Obiecujemy, że przybędzie ich znacznie więcej. Warsztaty balonowe! To będzie świetna zabawa dla naszych małych melomanów. Każde dziecko otrzyma od nas muzyczny balonik z helem, nie zabraknie także słodyczy. Przybywajcie słodziaki!

Weronika Ceynowa – wokal
Paweł Zawada – fortepian
Dorota Pawlus – prowadzenie

Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- koncert piosenek z bajek,
- warsztaty balonowe, malowanie buziek.

11:30 Filharmonia juniora
Wiek: 4-6 lat
Czas trwania: 1 godz.

WARSZTATY MUZYCZNE

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020.

Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.

Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Zapraszamy!

 

 
 
 
 

Wróć