KONCERT PRZENIESIONY Najpiękniejsze melodie świata 2 - klasycznie i humorystycznie

Czwartek, 17/09/2020, 19:00
Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Szanowni Państwo,

z przyczyn niezależnych od organizatora koncert „Najpiękniejsze melodie świata 2”, który miał odbyć się 17 września o godz. 19:00 jest przeniesiony na późniejszy termin 27 grudnia br. o godz. 19:00. Przepraszamy.
Dziękujemy za dotychczasową wyrozumiałość i bardzo prosimy o pozostanie nadal z nami. Bilety zachowują ważność.

Agencja Artystyczna SCENIC

Jest to kontynuacja koncertu o tym samym tytule, która spotkała się z niezwykle miłym przyjęciem Państwa (bisy i owacje na stojąco). Podczas tego koncertu usłyszymy wiele nowych światowych kompozycji m.in.: G. Gershwina Soon, G. Rossiniego Koty, C. Francois May way, B. Masona Gdzie będziesz Ty... Kilka utworów będzie powtórzonych m.in. Granada A. Lara, która wyjątkowo przypadła Państwu do gustu.

A wszystko to dzięki wspaniałym artystom Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej - sopran, Danuty Dudzińskiej - sopran, Wiesława Bednarka - baryton, Krzysztofa Marciniaka - tenor. Wystąpi również balet, w nowych, ciekawych układach choreograficznych Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu (z krótką przerwą) usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji, jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali.