Bond in concert

Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Po raz pierwszy w Polsce! Nowe terminy trasy BOND IN CONCERT - THE BEST JAMES BOND SONGS

Niezwykła muzyczna podróż śladami najbardziej znanego agenta na świecie 007 – Jamesa Bonda w wykonaniu znakomitych Artystów z Wielkiej Brytanii w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości!

19.11 Dąbrowa Górnicza - Pałac Młodzieży
21.11 Warszawa - Scena Relax
22.11 Wrocław - Teatr Polski
23.11 Kraków - Kino Kijów
24.11 Łódź - Klub Wytwórnia
25.11 Poznań - Aula Artist
26.11 Gdańsk - Polska Filharmonia Bałtycka

Bilety dostępne są na stronie Ticketmaster.pl, eBilety, Biletin.pl oraz w kasach sal i w sieci Media Markt.

Zakupione bilety na wiosenne koncerty w Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać.

Bilety na wiosenne koncerty w Warszawie, Gliwicach i Poznaniu trzeba wymienić w miejscu ich zakupu. Systemy biletowe zaproponują nowe bilety w nowych salach, adekwatne do zakupionych wcześniej miejsc.

Prosimy o roztropne podejmowanie decyzji o ewentualnych zwrotach - ponieważ zainteresowanie trasą było bardzo duże, wszystkie zwrócone bilety automatycznie wrócą do sprzedaży! Wybrane wcześniej atrakcyjne miejsca, mogą nie być dostępne. Nowe sale są bardziej kameralnie i pula miejsc jest dużo mniejsza. Decyzję o zwrocie prosimy podjąć do końca sierpnia.

Nazywa się Bond. James Bond. Od ponad 50 lat ratuje świat przed upadkiem, zawsze w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości. Jego znakiem rozpoznawczym są szybkie samochody, piękne kobiety, martini z wódką – wstrząśnięte, nie mieszane – oraz znakomity gust muzyczny. Agentowi 007 towarzyszą zawsze najlepsi muzycy, a utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami Bonda błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki, nie tylko filmowej.
Bond in Concert to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z zespołem instrumentalnym Session One zabierają publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszechczasów. Widzowie usłyszą wykonania wszystkich najpopularniejszych utworów ilustrujących przygody Bonda. Brawurowe wykonania legendarnych czołówek, w tym oczywiście tej najważniejszej, skomponowanej przez Johna Barry’ego i Monty’ego Normana do Doktora No, dopełnione będą przez utwory komponowane do najpopularniejszych 11 filmów z superagentem w roli głównej. Usłyszymy zachwycające Goldfinger oraz Diamonds are forever Shirley Bassey, ze sceny zabrzmią także ikoniczne utwory GoldenEye Tiny Tuner z filmu pod tym samym tytułem, A View To Kill Duran Duran z produkcji Zabójczy widok, Nobody Does It Better Carly Simon ze „Szpieg, który mnie kochał, Live and Let Die Paula McCartney’a & Wings z Żyj i pozwól umrzeć, Thunderball Toma Jonesa z Operacji Piorun, Tomorrow Never Dies Sheryl Crow z Jutro nie umiera nigdy, Another Way to Die Jacka White’a i Alicii Keys z 007 Quantum of Solace czy nagrodzone Oscarami utwory Skyfall Adele i Writings On The Wall Sama Smitha.
Znakomitym wokalistom towarzyszyć będzie brytyjska formacja soul, funk & pop Session One, znana z angielskiego show Strictly Come Dancing, który był prekursorem popularnego programu telewizyjnego Tańcząc z gwiazdami. W skład 10- osobowego zespołu wchodzą: sekcja rytmiczna, instrumenty klawiszowe, kwartet smyczkowy i fortepian. Session One występowali na całym świecie u boku takich gwiazd jak Aretha Frenklin, Joss Stone, Jason Donovan, Beverley Knight, Kasabian, Martha Reeves, Bassment Jaxx, Kelis czy Skunk Anansie.

Zapowiedź spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=zsBr-lzrFEI

bond in concert