wrzesień 2020

Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Szanowni Państwo,

w związku z reżimem sanitarnym podczas epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce i obostrzonymi zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, koncert Ireny Santor w dniu 15.11.2020 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku zostaje odwołany.
Bilety należy zwracać w miejscu zakupu.
Przepraszamy za stworzone zamieszanie, ale mimo najszczerszych chęci niezrealizowanie tego wydarzenia, jest od nas absolutnie niezależne!

Mieczysław Watza
Impresariat Artystyczny "Impart"
tel. kom. 602 80 43 29

Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. Tych lat nie odda nikt, Powrócisz tu, Już nie ma dzikich plaż, Embarras. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.
Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.
Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.
To będzie niezapomniany Jubileusz w cudownym klimacie!

Irena Santor GdańskLIS