logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Bieżący miesiąc

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

KONCERT ODWOŁANY Cały ten Strauss


Środa, 13/03/2019, 19:00
Sala Koncertowa PFB
 

Bilety w cenie  

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Szanowni Państwo, drodzy Widzowie,

z przykrością informujemy, że koncert „Cały ten Strauss”, który miał odbyć się w Gdańsku dnia 13.03.2019 nie odbędzie z przyczyn niezależnych od organizatora.
Koncert zostaje ODWOŁANY.
Koszt biletów oczywiście zostanie Państwu zwrócony zgodne z regulaminem w ciągu 30 dni od odwołania wydarzenia. Koszty zwrócone zostaną na Państwa konta.
W sprawie zwrotu biletów oraz otrzymania informacji prosimy o kontakt z bileteriami w których kupili Państwo bilety.
Zapraszamy także do kontaktu pod adresem:  

Bardzo przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość,
Biuro obsługi klienta Sollus

Cykl „Historie muzyką pisane" to najlepszy sposób na zakochanie się w muzyce klasycznej...

Już 13 marca 2019 zapraszamy na cudowną podróż do magicznego Wiednia czasów Straussów! Koncert „Cały ten Strauss..” to pierwszy z cyklu koncert poświęcony największym kompozytorom świata w ramach projektu „Historie muzyką pisane”, który jest cyklem koncertów, których łącznikiem jest osoba Sławomira Pietrasa, wybitnego polskiego działacza kulturalnego, dyrektora naczelnego wielu polskich teatrów operowych oraz popularyzatora opery i baletu.

Podczas koncertu usłyszą Państwo najwspanialsze kompozycje rodziny Straussów. Nie zabraknie pięknych znanych na świecie walców oraz polek, wszystko to okraszone słowem i dowcipem Sławomira Pietrasa. Na scenie w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego wystąpią wybitni soliści teatrów operowych: Joanna Horodko (sopran) oraz Marek Szymański (tenor). W programie usłyszą Państwo między innymi najpiękniejsze walce „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Opowieści lasku wiedeńskiego”, „Wiedeńska krew”, „Odgłosy wiosny”, „Róże południa”, słynne polki „Pizzicato Polka”, „Trisch -Trasch”, a także utwory, które uwielbia publiczność na całym świecie „Wielka sława to żart” z Barona Cygańskiego czy słynny „Duet z zegarkiem” z „Zemsty nietoperza”.

Zapraszamy na niemal dwugodzinną wycieczkę do Wiednia rodziny Straussów.

 

cały ten strauss

 

 
 
 
 

Wróć