Bieżący miesiąc

Wystawa 30 ilustracji do najpopularniejszych pieśni Stanisława Moniuszki, Joanna Tumiłowicz

Piątek, 27/09/2019, 18:00
Foyer Główne

Wernisaż: 27/09/2019, piątek, 18:00
Wystawa dostępna w terminie: 27/09 – 29/10/2019. Możliwość oglądania ekspozycji tylko podczas trwania koncertów.

Joanna Tumiłowicz
Posiada dyplom magistra matematyki -UW. Pracowała też jako muzyk w Filharmonii Narodowej. W 2013 uzyskała dyplom na Wydziale Grafiki ASP, jest absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Uprawia rysunek, grafikę, malarstwo, haft i dzianinę artystyczną oraz fotografię. Jest autorką ponad pięćdziesięciu wystaw indywidualnych i uczestniczką kilkudziesięciu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Dla prasy wykonuje testy na inteligencję. Jest recenzentem muzycznym.