Z okazji wiosny przygotowaliśmy specjalne promocje dla naszych Melomanów. Promocje skierowane są do wszystkich widzów, którzy zakupią minimum dwa bilety, do studentów wyższych szkół artystycznych oraz do obywateli Ukrainy, by wspomóc ich w tym trudnym czasie. Każda z promocji będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Zapraszamy do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! 

PROMOCJA WIOSENNA

Każdy, kto kupi przynajmniej dwa bilety w kasie biletowej PFB, może jednocześnie (w trakcie tego zakupu) w cenie 1 zł za bilet zakupić maksymalnie taką samą liczbę biletów na inne wydarzenia artystyczne, organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką do 30 czerwca 2022 roku. Wystarczy zgłosić zainteresowanie promocją wiosenną bileterkom przy zakupie biletów, wybrać termin kolejnego koncertu i dokonać zakupu biletów w cenie promocyjnej.

Uwaga! Promocja obowiązuje na miejsca poza sektorem A1. Można z niej skorzystać tylko w trakcie zakupu biletów w kasie PFB zgodnie z cennikiem – nie ma możliwości zakupu dodatkowych biletów w promocyjnej cenie 1 zł w późniejszym terminie. Promocja nie dotyczy wydarzeń współorganizowanych przez PFB (w tym wydarzeń Gdańskiego Festiwalu Muzycznego).

PROMOCJA STUDENCKA – BILETY DLA STUDENTÓW WYŻSZYCH SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH

Każdy student wyższych szkół artystycznych ma prawo zakupić w kasie biletowej PFB bilety w cenie 15 zł na każde wydarzenie organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką do 30 czerwca 2022 roku.

Uwaga! Podstawą skorzystania z promocji jest przedstawienie do wglądu aktualnej legitymacji studenckiej polskiej uczelni artystycznej. Na jeden dokument poświadczający studiowanie na uczelni artystycznej można zakupić maksymalnie 2 bilety w cenie promocyjnej. Promocja obowiązuje na miejsca poza sektorem A1 i nie dotyczy wydarzeń współorganizowanych przez PFB (w tym wydarzeń Gdańskiego Festiwalu Muzycznego).

 

Promocje wiosenna i studencka nie łączą się. Każdorazowo można skorzystać tylko z jednej z nich.


KARTA PODARUNKOWA

Muzyka i piękno w sercu Gdańska –
gwarancja niezapomnianych wrażeń

Nie masz pomysłu na upominek? Spraw bliskim najlepszy muzyczny prezent!
Doładuj kartę za minimum 50 zł, a wybór koncertu pozostaw obdarowanemu.
Karta podarunkowa do nabycia w kasie biletowej Filharmonii na Ołowiance,
do wykorzystania na wydarzenia własne PFB przez 12 miesięcy od aktywacji.

REGULAMIN obowiązujący do 31.05.2022.
REGULAMIN obowiązujący od 01.06.2022.

karta pod 22


KARTA MELOMANA

Koszt zakupu Karty Melomana to tylko 250 zł.
Karta Melomana obowiązuje przez cały sezon artystyczny.
Karta Melomana upoważnia do zakupu drugiego biletu w cenie 0 zł, jeżeli pierwszy bilet zostanie zakupiony w cenie normalnej.
W przypadku wizyty indywidualnej Karta Melomana upoważnia do zakupu 1 biletu w cenie ulgowej w dowolnie wybranej kategorii cenowej.
Zakup biletu w tej promocji tylko w kasie biletowej Filharmonii.
Kartę Melomana można zakupić w dowolnym dniu roku kalendarzowego.

Promocja nie obejmuje Koncertów Sylwestrowych, Koncertów Karnawałowych, koncertów nadzwyczajnych i wydarzeń organizatorów zewnętrznych. Promocje nie łączą się.

2013 karta melomana


METROPOLITALNA KARTA DO KULTURY

Udzielamy zniżki posiadaczom Metropolitalnej Karty do Kultury w wysokości do 25% rabatu na koncerty abonamentowe (bez wydarzeń nadzwyczajnych, balowych i sylwestrowych).
Więcej o projekcie na stronie: kartadokultury.pl  

metropolitalna-partnerzy-CMYK.jpg


KARNET CAŁOROCZNY 365

Proponujemy Państwu niebywałą formę zaoszczędzenia czasu i przede wszystkim pieniędzy.
Dzięki karnetowi całorocznemu 365 każdy koncert organizowany przez PFB odbywający się na Sali Koncertowej lub Kameralnej wysłuchują Państwo z ulubionych miejsc, bez potrzeby wcześniejszej rezerwacji i wykupu biletów.

Kategoria A1 – 2300 zł + 8% VAT
Kategoria I – 1800 zł + 8% VAT
Kategoria II – 1500 zł + 8% VAT
Kategoria III – 1200 zł + 8% VAT
Kategoria IV – 900 zł + 8% VAT

Zakup karnetu tylko w kasie biletowej PFB.
Karnet całoroczny nie obejmuje koncertów sylwestrowych i wydarzeń organizatorów zewnętrznych.