10
Maj
2024

Gdański Festiwal Muzyczny – Daniel Ciobanu

piątek, 10/05/2024, 19:00
Sala Koncertowa
32-100 zł
Gdański Festiwal Muzyczny – Daniel Ciobanu

Inauguracja Festiwalu

Orkiestra PFB
George Tchitchinadze – dyrygent
Daniel Ciobanu – fortepian

W programie: Gershwin, Szostakowicz

13
Maj
2024

Gdański Festiwal Muzyczny – Berlin Piano Trio

poniedziałek, 13/05/2024, 19:00
Sala Kameralna
27-53 zł
Gdański Festiwal Muzyczny – Berlin Piano Trio

Berlin Piano Trio:
Nikolaus Resa fortepian
Krzysztof Polonek skrzypce
Katarzyna Polonek wiolonczela

W programie: Haydn, Martinů, Brahms

14
Maj
2024

Gdański Festiwal Muzyczny – Roman Perucki

wtorek, 14/05/2024, 19:00
Sala Koncertowa
32-75 zł
Gdański Festiwal Muzyczny – Roman Perucki

Roman Perucki – organy
Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis
Jan Łukaszewski – dyrygent

W programie: Schanderl, Nowowiejski

15
Maj
2024

Gdański Festiwal Muzyczny – Alexandre Tharaud

środa, 15/05/2024, 19:00
Sala Kameralna
32-75 zł
Gdański Festiwal Muzyczny – Alexandre Tharaud

Nadzwyczajny Recital Fortepianowy

Alexandre Tharaud

W programie: Rameau, Debussy, Satie, Ravel

16
Maj
2024

Gdański Festiwal Muzyczny – Georgijs Osokins

czwartek, 16/05/2024, 19:00
Sala Koncertowa
32-126,50 zł
Gdański Festiwal Muzyczny – Georgijs Osokins

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus
Anna Duczmal-Mróz – dyrygent
Georgijs Osokins – fortepian

W programie: Vasks, Chopin, Beethoven

17
Maj
2024

Gdański Festiwal Muzyczny – Gala Operowa

piątek, 17/05/2024, 19:00
Sala Koncertowa
32-126,50 zł
Gdański Festiwal Muzyczny – Gala Operowa

Orkiestra PFB
Daniel Smith – dyrygent

Soliści – stypendyści sic itur ad astra foundation:

Inma Hidalgo – sopran
Sandra Šarikovaitė – sopran
Eglė Wyss – mezzosopran
Chuan Wang – tenor
Šarūnas Šapalas – baryton
Martin Mkhize – baryton

18
Maj
2024

Gdański Festiwal Muzyczny – Anastasia Kobekina

sobota, 18/05/2024, 19:00
Sala Koncertowa
32-75 zł
Gdański Festiwal Muzyczny – Anastasia Kobekina

Koncert Finałowy

Orkiestra Filharmonii Poznańskiej
Marek Pijarowski – dyrygent
Anastasia Kobekina – wiolonczela

W programie: Gulda, Beethoven