Wernisaż wystawy malarstwa Sylwii Zdzichowskiej „Konterfekt”

Sylwia Zdzichowska
Artystka wizualna zajmująca się głównie malarstwem, grafiką warsztatową i witrażem. W 2010 r. otrzymała dyplom oraz tytuł Artysty Plastyka o specjalności grafika warsztatowa. W 2014 r. zrealizowała program MOST na Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale malarstwa i grafiki. W 2015 r. obroniła dyplom w pracowni Teresy Miszkin na Gdańskiej ASP na Wydziale Malarstwa. W 2016 r. otrzymała certyfikat międzynarodowej rezydencji Pienkow Artist Residency. Na przełomie lat 2016-2017 była rezydentką Pracowni Szeroko Otwartej w Gdańsku. Zorganizowała kilkanaście wystaw indywidualnych. Uczestniczyła w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i poza jego granicami (m.in. Chorwacja, Niemcy, Tajwan). Obrazy jej autorstwa znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Anglii i USA. W 2018 r. rozpoczęła studia doktoranckie w dziedzinie sztuki plastyczne.

Wystawa potrwa do 14 grudnia br.

Data wydarzenia piątek, 12/11/2021, 18:15
Cena Wstęp wolny