Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo

Po sukcesie premierowego koncertu projektu Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo w wykonaniu Zieliński Project, który miał miejsce w grudniu 2019 roku w Toruniu, artyści zapowiadają kolejne koncerty w całej Polsce. 

Galeria zdjęć z premiery projektu: http://goldmoon.pl/2019.12.14%20-%20Abba/index.html
Facebook: https://www.facebook.com/muzykazespoluabbaorkiestrowo/

Wojciech Zieliński, soliści oraz orkiestra Zieliński Project mają wielką przyjemność zaproponować Państwu swój nowy projekt muzyczny, który powstał w oparciu o muzykę szwedzkiej grupy wokalnej ABBA. To rozbudowane aranżacyjnie, dynamiczne widowisko, które ma na celu przypomnienie piosenek legendarnego zespołu, z szacunkiem dla ponadczasowych melodii, ale jednocześnie ze świeżym podejściem do aranżacji. Na scenie zobaczymy ponad 20 muzyków, za całość odpowiada Wojciech Zieliński, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny, dyrygent, który niedawno opracował muzykę i koncertował z projektem Doda Symfonicznie, a teraz postanowił przypomnieć słuchaczom dziedzictwo swojej ukochanej ABBY. W procesie przygotowania materiału koncertowego, jak mówi sam autor projektu, Wojciech Zieliński przyjął za swój cel dwa założenia. Po pierwsze, za wszelką cenę, nie „niszczymy” oryginalnych melodii ABBY, a po drugie, dajemy sobie szansę na uwspółcześnienie materiału na drodze zmian aranżacyjnych.

Wśród piosenek, które będzie można usłyszeć w nowej interpretacji, znajdą się: Money, Money, Money, Chiquitita, Knowing Me, Knowing You, Gimme! Gimme! Gimme!, Mamma Mia, Dancing Queen.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia sobota, 23/10/2021, 19:00
Cena 99-129 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie