Koncert organowy w Jastarni

Podczas współorganizowanych przez Polską Filharmonię Bałtycką letnich koncertów organowych turyści i mieszkańcy mają okazję wysłuchać najpiękniejszych kompozycji organowych. Nie tylko tych powszechnie znanych, jak utwory Bacha czy Mendelssohna-Bartholdy’ego, ale także tych wykonywanych rzadziej. Nastrojowe wnętrze świątyni sprzyja kontemplacji muzyki i spokojnego przyjrzenia się wystrojowi tego wyjątkowego miejsca.

Klaudia Camilla Twardzik-Poloczek
Damian Poloczek

Hans-Andre Stamm – Toccata gaelica
Josef Labor – Orgel-Phantasie e-moll na dwóch wykonawców op. 12 (duet)