Największe Polskie Przeboje (odwołany)

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od PFB koncert został odwołany przez organizatora.

Z wielką przykrością informujemy, że przez wzgląd na trudną sytuację epidemiologiczną panującą w zespole jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu Największe Polskie Przeboje. Środki za zakupione bilety zostaną Państwu zwrócone na konta. O nowym terminie wydarzenia będziemy informować. Za utrudnienia przepraszamy.

- - -

Cudowny koncert niezapomnianych wrażeń który jest wielkim świętem i zapada w pamięć przypominając czym jest prawdziwa miłość do muzyki.

Wystąpią jedni z najlepszych polskich wokalistów rozrywkowych którzy przedstawią NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE we wspaniałych interpretacjach a towarzyszyć im będzie jedyna w swoim rodzaju, najlepsza orkiestra rozrywkowa w Polsce - Morningstar Orchestra. Morningstar Orchestra składa się z wybitnych muzyków którzy tworzą niesamowity zespół.
Muzycy pracowali z takimi sławami min. jak: Gordon Hascel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince i wieloma innymi.
Wokalistom oraz orkiestrze towarzyszyć będzie zespół baletowy czarujący swoją niepowtarzalnością i cudowną choreografią.
Prowadzenie Show - zdobywca Złotej Maski 2020 - Kamil Franczak (FRANEK)

NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE - to kompilacja największych hitów, znanych i kochanych od lat przez publiczność w każdym wieku.
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego odbioru.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia wtorek, 9/11/2021, 18:00
Cena Odwołany
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów