Sławek Uniatowski – The Best Of II

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami jego największych muzycznych idoli: Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha.

Na koncercie nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera planowana jest na 2021 rok. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski
Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami, jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz czy Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami, wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat King Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia środa, 1/12/2021, 19:00
Cena 126,50 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie