Grupa MoCarta & Hrabi i Przyjaciele

Dla wszystkich sfrustrowanych długą przerwą w koncertach spowodowaną COVIDem mamy znakomitą propozycję oderwania się od tej przykrej sytuacji. Ten koncert zastąpi wyjście do najlepszej restauracji czy przesunięty z powodu pandemii wyjazd na Hawaje (?), do Kozich Dołów, Łososiowic czy Wielkiej Lipy. Cóż bowiem może być piękniejszego od kilku godzin wspaniałej rozrywki z najlepszym kwartetem, i to nareszcie na żywo?!

Żeby rozbawić Państwa jeszcze mocniej, zaprosiliśmy do Gdańska naszych wspaniałych Przyjaciół:

Kabaret Hrabi – od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane, że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy. Pośród innych kabaretów postrzegani są jako wzór kabaretu idealnego.

Ania Rusowicz – królowa bigbitu, zakręcona hipiska i najbarwniejsze dziecko, kwiat ostatnich lat. W twórczości idzie jednak własną drogą, raz wydaje się natchniona, innym razem twardo stąpająca po ziemi, zawsze mówi wprost.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia sobota, 16/10/2021, 18:00
Cena 116, 50-168 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie